Rodinný dům Šťáhlavy, 4+kk, DEVELOPMENT 1 IV.

okres Plzeň –Město, k.ú. Šťáhlavy, p.p.č. 428/74

Rodinný dům Šťáhlavy, 4+kk, DEVELOPMENT 1 IV. - okres Plzeň –Město, k.ú. Šťáhlavy, p.p.č. 428/74

CENA za dům vč. pozemku: 4 400 000 Kč

Výměra pozemku: 667.00 m2
Zastavěná plocha: 108.00 m2
Užitná plocha: 89.00 m2
Obytná plocha: 68.00 m2


Mám zájem »

Jedná se o nabízený rodinný dům s finálními vrstvami podlah a obkladů. Objekt je řešen jako dřevostavba s rámovou konstrukcí nízkoenergetického typu. Dům je obdélníkového tvaru o půdorysných rozměrech 14 x 7,6 m. Zastřešen je valbovou střechou o sklonu 22° vazníkového typu. Dispozice přízemí zahrnuje obývací místnost s jídelnou, kuchyňský kout, ložnici, dva dětské pokoje, koupelnu s WC, samostatné WC, komora a technickou místnost. V objektu je uvažováno s rozvody podlahového vytápění. Zdroj vytápění je předpokládán elektrokotel a zároveň je v domě uvažováno s přípravou pro krbová kamna, jako záložní zdroj vytápění. V ceně domu je terasa.

Obec Šťáhlavy leží 14 km jižně od města Plzně v údolí řeky Úslavy. Západně se nad údolím zdvihá vrch Radyně se stejnojmennou tvrzí a po pravém břehu řeky se táhne rozsáhlý lesní porost jihozápadního výběžku Brd .V obci je pestrá škála sportovního a rekreačního vyžití (pěší turistika, cykloturistika, míčové sporty, besídky atd.) Do obce je spojení autobusovou a vlakovou dopravou. V obci jsou zajištěné základní občanské služby jako obecní úřad, mateřská a základní škola, různé obchodní a restaurační zařízení.

Výhody nízkoenergetické dřevostavby

Výhody nízkoenergetické dřevostavby spočívají samozřejmě v úspoře spotřeby energie nutné k vytápění a s tím spojené kvalitní tepelné izolaci domu. Nicméně úspora energie nutná k vytápění nízkoenergetické dřevostavby by neměla být jediným výběrovým kritériem. V dřevostavbě budete žít a měla by tedy splňovat veškeré vaše nároky na komfort. Mezi další výhody nízkoenergetických domů pak patří malá závislost na růstu cen energií, vnitřní klima s nižší hlučností, vyšší komfort bydlení a kratší období, kdy budete nuceni topit.

Máte zájem o Rodinný dům Šťáhlavy, 4+kk, DEVELOPMENT 1 IV.? Potřebujete více informací? Napište nám!

Potřebujete nám něco ukázat? Dodejte to prosím formou přílohy.