Roubenky

Roubenky

Nabízíme roubenky postavené dle projektové dokumentace a samozřejmě plně vyhovující přáním zákazníka. Roubenka je způsobem, jak se navrátit k přírodě a využít přirozené materiály v podobě toho nejkvalitnějšího dřeva. Narozdíl od zděných domů vám roubenka také zajistí kvalitní řemeslné zpracování, které je nezbytné pro sestavení.

Podívejte se také na námi realizované roubenky.

Stavba roubenky

Pro stavbu roubenky využíváme nejen hoblované sušené trámy libovolných rozměrů dle projektové dokumentace a požadavků zákazníka (nejčastěji cca 25/25, 25/28), ale také variantní řešení, například lepené profily.

Dle přání zákazníka jsme schopni dodat různě zpracované vnitřní příčky tak, aby roubenka působila příjemně a zároveň byla plně funkční tak, jak je nezbytné pro majitele této skvostné stavby. Podle toho je možné zvolit zděné či roubené vnitřní příčky, případně lze použít také rámové konstrukce vyplněné izolací.

Samozřejmostí je možnost výroby a kompletování do fáze nejen hrubé stavby, ale také do podoby kompletní stavby roubenky na klíč včetně veškerých nezbytných pokrývačských, klempířských a truhlářských prací (schodiště, dveře, okna a další).

Štítové stěny podkroví jsou většinou zpracovány ve formě dřevěného roštu vyplněného izolací, z vnější strany jsou pak doplněny o dřevěné obložení (modřín, smrk).

Variabilitu nabízíme také pro řešení stropů. Jste příznivci přírody a čistého dřeva? Pak se vám určitě bude řešení pohledových stropních trámů, přičemž prostor mezi nimi je vyplněn dřevěným obkladem. Toto udělá vaši roubenku klasickým přírodním dílem. Pokud se vám však toto řešení nelíbí, nezoufejte! Nabízíme také klasické řešení stropů pomocí sádrokartonu, který je shora pobit prkenným záklopem.

Jelikož si našich zákazníků vážíme a jsme si vědomi závažnosti rozhodování o pořízení roubenky, nabízíme cenovou nabídku s detailní vizualizací ZDARMA!

Stavební povolení a odborné poradenství

Díky našim dlouholetým zkušenostem s výstavbou roubenek, domů a dalších, jsme schopni pro vás zajistit stavební povolení. Díky tomu, že jsme profesionálové v oboru, zajistíme vám také veškeré odborné poradenství a pomoc v případě potřeby.

Ochrana a impregnace roubenky

Jako ochranu proti škůdcům a povětrnostním vlivům užíváme léty prověřené řešení transparentní impregnace Bochemit Optimal.

Kompletní zajištění stavby roubenky

V případě, že máte zájem o kompletní služby a nechcete se starat o nepříjemné záležitosti spojené se stavbou domu, přenechte vaše problémy nám – zajistíme stavební povolení a komplexní odborné poradenství! 

Výroba roubenky:

Hoblované sušené trámy libovolných rozměrů dle projektové dokumentace a požadavků zákazníka (nejčastěji cca 25/25, 25/28), variantní řešení i z lepených profilů

  • Vnitřní příčky zděné nebo roubené, případně rámové konstrukce vyplněné izolací
  • Rozpracovanost roubenky do podoby hrubé stavby nebo jako komplet stavby na klíč (včetně pokrývačských a klempířských prací a truhlářského vnitřního vybavení – schodiště, dveře, okna atd.)
  • Štítové stěny v podkroví většinou ve formě dřevěného roštu vyplněné izolací, z vnější strany doplněné o dřevěné obložení (modřín, smrk)
  • Ochrana proti vnějším povětrnostním vlivům a škůdcům – transparentní impregnace Bochemit Optimal
  • Stropní trámy pohledové, prostor mezi trámy vyplněn dřevěným obkladem nebo „bílý vzhled“ sádrokartonem, shora pobití prkenným záklopem
  • Cenová nabídka s detailní vizualizací zdarma
  • Možnost zajištění stavebního povolení a odborného poradenství

Ukázka naší práce

Roubenky

Máte zájem o naše služby? Potřebujete více informací? Napište nám!

Potřebujete nám něco ukázat? Dodejte to prosím formou přílohy.