Rodinný dům Hůrky, 4 + kk

okres Plzeň - sever, k.ú. Hůrky u Zahrádky, p.č. 41

Rodinný dům Hůrky, 4 + kk - okres Plzeň - sever, k.ú. Hůrky u Zahrádky, p.č. 41

CENA za dům vč. pozemku: 4 900 000 Kč

Výměra pozemku: 864.00 m2
Zastavěná plocha: 148.00 m2
Užitná plocha: 125.00 m2
Obytná plocha: 62.00 m2


Mám zájem »

Rodinný dům má valbovou střechu o sklonu 22 st., krytina betonová skládaná. Dispoziční řešení 4 + KK: obývací místnost s jídelnou, kuchyňský kout, ložnice, dva dětské pokoje, koupelna s WC, samostatné WC, komora, technická místnost. V domě je teplovodní podlahové vytápění. Zdroj vytápění je tepelné čerpadlo vzduch - voda. Objekt je napojen na zemní vedení elektro, vlastní studnu a domovní čistírnu odpadních vod se vsakem.

Cena domu je na klíč vč. finálních vrstev podlah obkladů a vnitřních dveří. Cena neobsahuje kuchyňskou linku, zpevněné plochy a terénní úpravy kolem domu, okapové chodníčky, oplocení pozemku, retenční nádrž se vsakovacím tunelem. Možnost dokoupit terasu se zastřešením.

Rodinný dům se nachází v obci Hůrky vzdálené 25 km severozápadně od Plzně. Obec se nachází na kraji rozsáhlého lesního komplexu, který na jedné straně dosahuje až do Manětína a na straně druhé je ohraničen silnicí Plzeň – Karlovy Vary. V okolí obce je možná pestrá škála rekreačního vyžití jako např. pěší turistika, cykloturistika, houbaření, koupání.

Výhody nízkoenergetické dřevostavby

Výhody nízkoenergetické dřevostavby spočívají samozřejmě v úspoře spotřeby energie nutné k vytápění a s tím spojené kvalitní tepelné izolaci domu. Nicméně úspora energie nutná k vytápění nízkoenergetické dřevostavby by neměla být jediným výběrovým kritériem. V dřevostavbě budete žít a měla by tedy splňovat veškeré vaše nároky na komfort. Mezi další výhody nízkoenergetických domů pak patří malá závislost na růstu cen energií, vnitřní klima s nižší hlučností, vyšší komfort bydlení a kratší období, kdy budete nuceni topit.

Máte zájem o Rodinný dům Hůrky, 4 + kk? Potřebujete více informací? Napište nám!

Potřebujete nám něco ukázat? Dodejte to prosím formou přílohy.