Rodinný dům Chotíkov 3, 4 + kk

okres Plzeň - Sever, k.ú. Chotíkov, p.p.č. 693/168

Rodinný dům Chotíkov 3, 4 + kk - okres Plzeň - Sever, k.ú. Chotíkov, p.p.č. 693/168

CENA za dům vč. pozemku: 4 400 000 Kč

Výměra pozemku: 743.00 m2
Zastavěná plocha: 108.00 m2
Užitná plocha: 89.00 m2
Obytná plocha: 68.00 m2


Mám zájem »

Jedná se o rodinný dům na klíč s finálními vrstvami podlah a obkladů. Objekt je řešen jako dřevostavba s rámovou konstrukcí nízkoenergetického typu. Dům je obdélníkového tvaru o půdorysných rozměrech 14 x 7,6 m. Zastřešen je valbovou střechou o sklonu 22° vazníkového typu. Dispozice přízemí zahrnuje obývací místnost s jídelnou, kuchyňský kout, ložnici, dva dětské pokoje, koupelnu s WC, WC se sprchovým koutem, šatnu a technickou místnost. V objektu je uvažováno s rozvody podlahového vytápění. Zdroj vytápění je předpokládán elektrokotel a zároveň je v domě uvažováno s přípravou pro krbová kamna, jako záložním zdrojem pro vytápění. V ceně domu je zahrnuta terasa před balkonovými dveřmi.

Pozemek je napojen na veřejnou kanalizaci a vodovod. Jedná se o zajímavou lokalitu, Plzeň je vzdálená cca 3 km. V obci je škola, školka, nedaleko parcely zastávka ČSAD, obchod, hostinec a sportoviště.

Výhody nízkoenergetické dřevostavby

Výhody nízkoenergetické dřevostavby spočívají samozřejmě v úspoře spotřeby energie nutné k vytápění a s tím spojené kvalitní tepelné izolaci domu. Nicméně úspora energie nutná k vytápění nízkoenergetické dřevostavby by neměla být jediným výběrovým kritériem. V dřevostavbě budete žít a měla by tedy splňovat veškeré vaše nároky na komfort. Mezi další výhody nízkoenergetických domů pak patří malá závislost na růstu cen energií, vnitřní klima s nižší hlučností, vyšší komfort bydlení a kratší období, kdy budete nuceni topit.

Máte zájem o Rodinný dům Chotíkov 3, 4 + kk? Potřebujete více informací? Napište nám!

Potřebujete nám něco ukázat? Dodejte to prosím formou přílohy.